dr. Zoe-Doina NIȚĂ

formator, psiholog clinician principal, psihoterapeut de familie, cadru didactic asociat la Facultatea de Sociologie și Asistență Socială, Universitatea București, doctor în psihologie al Facultăţii de Psihologie şi Ştiinţele Educaţiei, Universitatea Bucureşti, master în Prevenirea şi combaterea drogodependenţelor la Facultatea de Sociologie şi Asistenţă Socială, Universitatea Bucureşti, președinte al Asociației pentru Dezvoltarea Serviciilor Sociale și Educaționale CATHARSIS.

Cursuri susținute în cadrul Asociației CATHARSIS

• Metode și tehnici interactive de autocunoaștere și dezvoltare personală, utilizate în lucrul cu copii și adolescenți

• Manager de proiect

• Formator