Eveniment caritabil - Schimbă un viitor! -

Schimbă un viitor!

Eveniment caritabil organizat vineri 28 martie, ora 20:30, la Hotel Capital Plaza din București

Asociația pentru Dezvoltarea Serviciilor Sociale și Educaționale CATHARSIS în parteneriat cu Colegiul German Goethe vă invită vineri 28 martie, ora 20:30, la evenimentul caritabil “Schimbă un viitor” ce are ca scop strângerea de fonduri pentru copiii din Centrul de Plasament "Cireșarii 2".

Programul evenimentului:

• Recital de muzică jazz oferit de Sebastian Grosu;
  • Recital de muzică pop oferit de Paula Seling;
  • Licitație în scop caritabil cu lucrări artistice realizate de copiii din Centrul de Plasament "Cireșarii 2".

“Schimbă un viitor” este un nou proiect al Asociației CATHARSIS care, prin generozitatea sponsorilor, continuă sprijinul copiilor din centrele de plasament din București, sumele obținute din vânzarea biletelor, precum și din donațiile sponsorilor, urmând a fi folosite pentru îmbunătățirea condițiilor de viață și de studiu ale copiilor din Centrul de Plasament “Cireșarii 2”.

Preț bilet: 35 de lei (donație)

Dress code: Black Tie

Deoarece numărul de locuri este limitat, vă rugăm să confirmați participarea la eveniment.

Persoane de contact:

0720437500 - Corina Nita